Dr. Haşmet Üner

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ağrı

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Fırat Mh., Merkez, Tedaş Yanı, 04200 Ağrı Merkez/Ağrı  Ağrı
Ağri Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Haşmet Üner Hakkında

Haşmet Üner Kimdir?

Dr. Haşmet Üner, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Haşmet Üner, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Haşmet Üner Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Haşmet Üner tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Haşmet Üner kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Üner ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Haşmet Üner için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Üner şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Haşmet Üner ile anlaşmalı?
Haşmet Üner kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Haşmet Üner nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Haşmet Üner Ağri Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Haşmet Üner hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Haşmet Üner Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Haşmet Üner için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Haşmet Üner muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Haşmet Üner hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Üner ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Haşmet Üner hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Üner hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.