Dr. Hasan Tolga Çelik, Ankara, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Hasan Tolga Çelik

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - Ankara

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hacettepe mah, 06230 Çankaya/Altındağ/Ankara  Ankara
Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Çok çok memnun kaldığımız güler yüzlü doktorumuz. Daima pozitif, her ayrıntıyı tek tek not alan, her soruya sabırla cevap veren harika bir doktor. 14 aydır gidiyoruz. 3 aylıkken bile yaşadığımız sorunu devam ediyor mu diye sorar. Takibi çok iyi. Bilgi birikimini söylemeye bile gerek yok, kendisi aynı zamanda akademisyen. Randevu bulabilirseniz kaçırmayın. Her geldiğimizde içimiz çok rahat ayrılıyoruz. Kafamızda tek bir soru işareti kalmıyor. Çok teşekkür ederiz tolga hocam 21-10-2020

..

Tolga Hocam'dan memnunuz. İşini ve hasta takibini disiplinli bir şekilde yapıyor. Çoğu ebeveyn doktoru ile gereksiz samimiyet, dialog peşinde olsa da Tolga Hocam hastasına ve ailesine karşı ölçülü, sabırlı ve saygılı. Cevabını alamadığımız soru olmadı, sabırla yanıtladı. Telefondan sorduğumuz sorulara da kısa sürede makul yanıtlar verdi. Ayrıca bir süre önce doçentlik unvanını da aldı. Akademik kariyerinin, vaka takibinin ve araştırmalarının devam ettiğini göz önünde bulundurursanız güncel literatüre hakim olduğu sonucunu da çıkarabilirsiniz. İlgili ve saygılı, akademik çalışmalarına devam eden, akademiden kopmamış bir hekim arıyorsanız tavsiye ederim. 03-07-2020

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Tolga Çelik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Tolga Çelik kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Çelik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Tolga Çelik için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Çelik şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Tolga Çelik ile anlaşmalı?
Hasan Tolga Çelik kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Tolga Çelik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Tolga Çelik Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Tolga Çelik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Tolga Çelik Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hasan Tolga Çelik için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Tolga Çelik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Tolga Çelik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Çelik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Tolga Çelik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Çelik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.