Dr. Hasan Serdar Kıhtır

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba, Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Serdar Kıhtır Hakkında

Hasan Serdar Kıhtır Kimdir?

Dr. Hasan Serdar Kıhtır, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Serdar Kıhtır, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Serdar Kıhtır Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Serdar Kıhtır tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Serdar Kıhtır kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Kıhtır ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Kıhtır şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Serdar Kıhtır ile anlaşmalı?
Hasan Serdar Kıhtır kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Serdar Kıhtır İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Serdar Kıhtır Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Serdar Kıhtır muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Kıhtır ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Serdar Kıhtır hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Kıhtır hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.