Dr. Hasan Mazı

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Ulus, Hastane Cd., 01950 Ceyhan/Adana  Adana
Adana Ceyhan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Mazı Hakkında

Hasan Mazı Kimdir?

Dr. Hasan Mazı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Mazı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Mazı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Mazı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Mazı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Mazı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Mazı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Mazı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Mazı ile anlaşmalı?
Hasan Mazı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Mazı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Mazı Adana Ceyhan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Mazı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Mazı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Hasan Mazı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Mazı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Mazı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Mazı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Mazı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Mazı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.