Dr. Hasan Hüseyin Akkurt

Göğüs Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Hasan Hüseyin Akkurt Hakkında

Hasan Hüseyin Akkurt Kimdir?

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Hüseyin Akkurt, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 06.11.1989)

Hasan Hüseyin Akkurt Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Akkurt ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Akkurt şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Hüseyin Akkurt ile anlaşmalı?
Hasan Hüseyin Akkurt kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Hüseyin Akkurt Ankara Verem Savaş Derneği Nusret Karasu Göğüs Hastalıkları Ve Tüberküloz Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Hüseyin Akkurt Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Hüseyin Akkurt muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Akkurt ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Hüseyin Akkurt hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Akkurt hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.