Dr. Hasan Gökhan Şentürk

Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp - İstanbul

Genel Sağlık, Tıbbi Hipnoz, Hipnoterapi

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Zeytinoğlu Cad. Selçuklar Sok. No: 23/4 Özlem Apt. Akatlar  Beşiktaş, İstanbul
Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Gökhan Şentürk Hakkında

Hasan Gökhan Şentürk Kimdir?

Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK, 1963 yılında Ankara’da doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Deneme Lisesi'nde bitirmiştir. Ardından İstanbul Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında tamamlamış ve tıp doktoru unvanı almıştır. 8 yıl boyunca SSK Göztepe Hastanesi Beyin Cerrahi ve Koroner Yoğun Bakım ünitelerinde görev yaptıktan sonra işyeri hekimliği, sigorta hekimliği, ilaç sektöründe medikal müdürlük tecrübelerinden sonra kendi özel muayenehanesini açmıştır.

1997 yılında tanıştığı homeopati alanında çalışmalarına yoğunlaşmış olan Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK, Vithoulkas International Homeopathic Academy’de klasik homeopati eğitimi, Yeditepe Üniversitesi’nde Bilinçli Hipnoz, Psikoterapi Enstitüsü’nde Bütüncül Psikoterapi, Victor Babesh Üniversitesi’nden SCIO Kuantum Biofeedback eğitimleri almıştır.

Hastalarını bütüncül tıp yaklaşımı ile tedavi etmekte olan Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK, halen Beşiktaş'ta bulunan özel muayenehanesinde hastalarını kabul etmektedir.

Diploma aldığı kurum
 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Sağlık
 • Tıbbi Hipnoz
 • Hipnoterapi
 • Aşırı Terleme
 • Homeopati

Hasan Gökhan Şentürk Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Gökhan Şentürk tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Hasan Gökhan Şentürk Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Enfeksiyon

  Merhaba hocam benim kizim 1 yasina girdi surekli hasta oluyo ayda 3 kere antibiyotik kullanıyoruz surekli kanda enfeksiyon oluyo ve troid ilacı basladilar sizin tedavinizle hastalıklarından kurtulmak mümkün mü acaba

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hasan Gökhan Şentürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tip 1 diyabet

  Hocam mrb 7 yaşında oğluma ıkı sene önce tip 1 dıyabet teşhisi kondu.insülün kullanıyoruz.sizin uyguladığınız tedavi ile iyileşmesi mümkün mü

  Doktor Cevabı:

  Dr. Hasan Gökhan Şentürk

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Gökhan Şentürk kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Şentürk ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Şentürk şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Gökhan Şentürk Dr. Hasan Gökhan ŞENTÜRK Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Gökhan Şentürk Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Genel Sağlık, Tıbbi Hipnoz, Hipnoterapi, Aşırı Terleme, Homeopati hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Gökhan Şentürk muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Şentürk ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Gökhan Şentürk hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Şentürk hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.