Dr. Hasan Dilber

Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon - Manisa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Şehitler, Akhisar Cad. D:1, 45020 Merkez,/Manisa Merkez/Manisa  Manisa
Manısa Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hasan Dilber Hakkında

Hasan Dilber Kimdir?

Dr. Hasan Dilber, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanlarında faaliyet göstermektedir. Hasan Dilber, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hasan Dilber Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hasan Dilber tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hasan Dilber kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Dilber ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hasan Dilber için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Dilber şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hasan Dilber ile anlaşmalı?
Hasan Dilber kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hasan Dilber nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hasan Dilber Manısa Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hasan Dilber hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hasan Dilber Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, uzmanıdır.

Dr. Hasan Dilber için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hasan Dilber muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hasan Dilber hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Dilber ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hasan Dilber hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Dilber hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.