Dr. Hamdi Afşin

Nükleer Tıp - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, Beçiyörükler Mevkii, 81620 Merkez/Düzce Merkez/Düzce  Düzce
Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sağlık, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Bolu
İzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Hamdi Afşin Hakkında

Hamdi Afşin Kimdir?

Dr. Hamdi Afşin, Nükleer Tıp alanlarında faaliyet göstermektedir. Hamdi Afşin, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hamdi Afşin Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hamdi Afşin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hamdi Afşin kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Afşin ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hamdi Afşin için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Afşin şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hamdi Afşin ile anlaşmalı?
Hamdi Afşin kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hamdi Afşin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Hamdi Afşin Düzce Üniversitesi Araştırma Ve Uygulama Hastanesiİzzet Baysal Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hamdi Afşin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Hamdi Afşin Nükleer Tıp, uzmanıdır.

Dr. Hamdi Afşin için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hamdi Afşin muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hamdi Afşin hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Afşin ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hamdi Afşin hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Afşin hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.