Dr. Halil Başar Savacı

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Halil Başar Savacı Hakkında

Halil Başar Savacı Kimdir?

Dr. Halil Başar Savacı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Halil Başar Savacı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Halil Başar Savacı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Halil Başar Savacı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Halil Başar Savacı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. H Savacı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Halil Başar Savacı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. H Savacı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Halil Başar Savacı ile anlaşmalı?
Halil Başar Savacı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Halil Başar Savacı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Halil Başar Savacı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Halil Başar Savacı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Halil Başar Savacı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Halil Başar Savacı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Halil Başar Savacı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Halil Başar Savacı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. H Savacı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Halil Başar Savacı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. H Savacı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.