Adres

Şirinevler, Adnan Menderes Cad.Sağlık Sok No:195, 54100 Adapazarı/Sakarya  Sakarya
Sakarya Unıversıtesı Egıtım Ve Arastırma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

i..hoş

Doktor bey hastasıyla ilgili hastasının sorunlarını dinleyen ve tatmin edici cevap veren bi doktorumuz allah razı olsun selamlarımla 26-12-2018

et..öğüten

Merhaba , Sakarya da yaşıyorum . 2015 ağustos ayında Dr. bey tarafından ameliyat ve tedavi edildim. Kamu hastahaneleri ile ilgili önyargımı Dr.Hacı İbrahim Çimen Bey yok etti .Kendilerine minnetarım. Özlemini duyduğumuz doktor profili . Maalesef Sakarya dan ayrıldığını üzüntüyle öğrendim. Size her zaman duacıyız Doktor bey ECVET ÖZÖĞÜTEN 07-01-2016

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Hacı İbrahim Çimen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Hacı İbrahim Çimen kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. H Çimen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Hacı İbrahim Çimen için nasıl randevu alabilirim?

Dr. H Çimen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Hacı İbrahim Çimen ile anlaşmalı?

Hacı İbrahim Çimen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Hacı İbrahim Çimen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Hacı İbrahim Çimen Sakarya Unıversıtesı Egıtım Ve Arastırma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Hacı İbrahim Çimen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Hacı İbrahim Çimen Üroloji, uzmanıdır.

Dr. Hacı İbrahim Çimen için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Hacı İbrahim Çimen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Hacı İbrahim Çimen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. H Çimen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Hacı İbrahim Çimen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. H Çimen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.