Doktorun Adresi

Belediye Evleri Mh., Belediye Evleri, Turgut ÖZAL Bulvarı, No: 230, 01360 Çukurova/Adana  Adana
Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Günsel Gülşen Hakkında

Günsel Gülşen Kimdir?

Dr. Günsel Gülşen, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Günsel Gülşen, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Günsel Gülşen Değerlendirmeleri

Değerlendir
3 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ol..iz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kral doktor 10.numara insan başarılı bir doktor kendisi ile gurur duyuyorum saygilarimla Birol Deniz 29-08-2021

gu..em
Zamanlama
İlgi
Ortam

Iyi insan 30-09-2020

et..u

Çok cana yakın - sizi gerçekden dinlemesini bilen , size mantıklı , anlaşılır - ışıl ışıl pırıldıyan saf temiz Ruhuyla cevap veren - ender - özel - güzel bir insan. Çok doktorlar gördüm - görmediklerime haksızlık olmasın - ama gördüklerimin arasında Gülsen Hanımı - kesinlikle birkaç basamak üstte tutarım. Teşekürler. DipNot: Doktorlarda nihayetinde - Meslek gereği , özel Bilgilere sahib - birer insandır. Sonuçda onlarda Hastanın yaydığı Etkiye göre Tepkileşme sergilerler !! Aynada ne gördüğümden ziyade - ona ne yansıttığımdır .......gördüklerimin..!?! 27-12-2017

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Günsel Gülşen tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Günsel Gülşen kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Gülşen ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Günsel Gülşen için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Gülşen şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Günsel Gülşen ile anlaşmalı?
Günsel Gülşen kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Günsel Gülşen nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Günsel Gülşen Adana Dr. Ekrem Tok Ruh Sağliği Ve Hastaliklari Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Günsel Gülşen hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Günsel Gülşen Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Günsel Gülşen için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Günsel Gülşen muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Günsel Gülşen hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Gülşen ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Günsel Gülşen hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Gülşen hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.