Dr. Güngör Ekiz

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cengiz Topel, 1186/18. Sk No:18, 35180 Konak/İzmir  İzmir
Ege Güneş Diyaliz Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Güngör Ekiz Hakkında

Güngör Ekiz Kimdir?

Dr. Güngör Ekiz, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Güngör Ekiz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güngör Ekiz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Güngör Ekiz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Güngör Ekiz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Ekiz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Güngör Ekiz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Ekiz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güngör Ekiz ile anlaşmalı?
Güngör Ekiz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Güngör Ekiz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Güngör Ekiz Ege Güneş Diyaliz Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Güngör Ekiz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Güngör Ekiz Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Güngör Ekiz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Güngör Ekiz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Güngör Ekiz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Ekiz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Güngör Ekiz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Ekiz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.