Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Güngör Dulkar Hakkında

Güngör Dulkar Kimdir?

Dr. Güngör Dulkar, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Güngör Dulkar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Güngör Dulkar Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

em..ik

Güngör hocami çok seviyorum ve çok özledim 25-12-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Güngör Dulkar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Güngör Dulkar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Dulkar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Güngör Dulkar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Dulkar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Güngör Dulkar ile anlaşmalı?
Güngör Dulkar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Güngör Dulkar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Güngör Dulkar Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Güngör Dulkar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Güngör Dulkar Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Güngör Dulkar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Güngör Dulkar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Güngör Dulkar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Dulkar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Güngör Dulkar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Dulkar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.