Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülvan Özkal Pınarbaşı Hakkında

Gülvan Özkal Pınarbaşı Kimdir?

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülvan Özkal Pınarbaşı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülvan Özkal Pınarbaşı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ap..irgen
Zamanlama
İlgi
Ortam

Merhaba gülvan hanım ben serap Demirgen kızım Kübra Demirgen doğduğundan dört yaşına kadar bir aile hekimi olarak çok ilgilendiniz. Hatta kızımın alerjik astım tanısını siz koydunuz, çok güzel tavsiyelerde bulundunuz. Şu anda kızım Altı buçuk yaşında iki senedir. Çok şükür bronşlarımız artık tıkanmıyor. Atlattık biz taşındığı mızdan dolayı size gelemiyoruz. Ama sizin bana söylediklerinizi hangi doktora gittiysem söyledim. Sizi şiddetle tavsiye ediyorum. Gerçekten hastalarınızla çok yakından ilgileiyorsunuz. Tekrar geri gelicem. İnşallah bir yere gitmezsiniz. Yine görüşürüz. Sağlıklı güzel günleriniz olsun. 21-07-2021

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Özkal Pınarbaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Özkal Pınarbaşı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülvan Özkal Pınarbaşı ile anlaşmalı?
Gülvan Özkal Pınarbaşı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Özkal Pınarbaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülvan Özkal Pınarbaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Özkal Pınarbaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.