Dr. Gülten Toptaş

Pratisyen Hekimlik - Bolu

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

No:, Alpağut, Eğri Alıç 3. Sk. No:59, 14300 Bolu Merkez/Bolu  Bolu
Bolu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülten Toptaş Hakkında

Gülten Toptaş Kimdir?

Dr. Gülten Toptaş, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülten Toptaş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülten Toptaş Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülten Toptaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülten Toptaş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Toptaş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülten Toptaş için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Toptaş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülten Toptaş ile anlaşmalı?
Gülten Toptaş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülten Toptaş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülten Toptaş Bolu Ağiz Ve Dış Sağliği Merkezı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülten Toptaş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülten Toptaş Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülten Toptaş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülten Toptaş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülten Toptaş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Toptaş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülten Toptaş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Toptaş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.