Dr. Gülçin Ündar

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (3)

Yeni Mahalle Mahallesi, 8207. Sokak 71-2, 35620 Aosb/Çiğli/Çiğli/İzmir  İzmir
Çiğli Bölge Eğitim Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

İmbatlı, Anadolu Cd. No:382, 35520 Serinkuyu-Karşıyaka/Karşıyaka/İzmir  İzmir
İzmir Karşıyaka Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Gülçin Ündar Hakkında

Gülçin Ündar Kimdir?

Dr. Gülçin Ündar, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Gülçin Ündar, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gülçin Ündar Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gülçin Ündar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gülçin Ündar kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Ündar ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gülçin Ündar için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Ündar şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gülçin Ündar ile anlaşmalı?
Gülçin Ündar kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gülçin Ündar nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gülçin Ündar Çiğli Bölge Eğitim Hastanesiİzmir Karşıyaka Devlet HastanesiT.c. Sağ.bak. İzmir Kuzey Bölg.kamu Hast. Birl. Sağ. Bil.üni. Tepecik Eğit.arşt.has bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gülçin Ündar hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gülçin Ündar Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Gülçin Ündar için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gülçin Ündar muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gülçin Ündar hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Ündar ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gülçin Ündar hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Ündar hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.