Doktorun Adresi

Eminettin, Atatürk Cd., 53100 Merkez/Rize Merkez/Rize  Rize
Rize Devlet Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..li

Apandistisit ameliyatımı sorunsuz şekilde atlatmamı sağladı. Tecrübesi,güler yüzü, anlayışı ,Babacan tavrı İçin minnettarım. Kadri kıymeti bilinir inşallah Gökhan Hocamızın. 06-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Gökhan Demiral tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Gökhan Demiral kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. G Demiral ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Gökhan Demiral için nasıl randevu alabilirim?
Dr. G Demiral şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Gökhan Demiral ile anlaşmalı?
Gökhan Demiral kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Gökhan Demiral nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Gökhan Demiral Rize Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Gökhan Demiral hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Gökhan Demiral Genel Cerrahi, uzmanıdır.

Dr. Gökhan Demiral için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Gökhan Demiral muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Gökhan Demiral hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. G Demiral ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Gökhan Demiral hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. G Demiral hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.