Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

seyin..neş

Dr. Filiz hanım Bizim Aile hekimimiz olur. Aile hekimimiz olduğundan dolayı çok mumnunum. Ülkemizde insan sağlığına Önem veren, işini meslek olarak görmeyip Görev bilinci ile yapan böyle Doktorlarımızın Dahada artmasını dilerim. Şahsım adına, Gösterdiği hassasiyet ilgi ve alakasından dolayı Kendisine en kalbi duygularımla Teşekkür eder görevinde iyi yerlere gelmesini dilerim.. 20-04-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Filiz Bel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Filiz Bel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Bel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Filiz Bel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Bel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Filiz Bel ile anlaşmalı?
Filiz Bel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Filiz Bel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Filiz Bel Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Filiz Bel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Filiz Bel Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Filiz Bel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Filiz Bel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Filiz Bel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Bel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Filiz Bel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Bel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.