Dr. Feridun Karabıyık

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Zuhuratbaba, Dr. Tevfik Sağlam Cd. No:11, 34147 Bakırköy/İstanbul  İstanbul
İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Feridun Karabıyık Hakkında

Feridun Karabıyık Kimdir?

Dr. Feridun Karabıyık, Ortopedi ve Travmatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Feridun Karabıyık, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Feridun Karabıyık Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Feridun Karabıyık tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Feridun Karabıyık kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Karabıyık ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Feridun Karabıyık için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Karabıyık şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Feridun Karabıyık ile anlaşmalı?
Feridun Karabıyık kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Feridun Karabıyık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Feridun Karabıyık İstanbul Bakirköy Dr.sadı Konuk Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Feridun Karabıyık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Feridun Karabıyık Ortopedi ve Travmatoloji, uzmanıdır.

Dr. Feridun Karabıyık için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Feridun Karabıyık muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Feridun Karabıyık hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Karabıyık ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Feridun Karabıyık hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Karabıyık hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.