Dr. Ferhat Yılmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Karacaoğlan, 01510 Kozan/Adana  Adana
Adana Kozan Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ferhat Yılmaz Hakkında

Ferhat Yılmaz Kimdir?

Dr. Ferhat Yılmaz, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferhat Yılmaz, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ferhat Yılmaz Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ferhat Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ferhat Yılmaz kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Yılmaz ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ferhat Yılmaz için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Yılmaz şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferhat Yılmaz ile anlaşmalı?
Ferhat Yılmaz kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ferhat Yılmaz nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ferhat Yılmaz Adana Kozan Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ferhat Yılmaz hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ferhat Yılmaz Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Ferhat Yılmaz için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ferhat Yılmaz muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ferhat Yılmaz hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Yılmaz ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ferhat Yılmaz hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Yılmaz hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.