Dr. Ferhan Ünal

Pratisyen Hekimlik - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Cumhuriyet, 01640 Tufanbeyli/Adana  Adana
Adana Tufanbeylı Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Ferhan Ünal Hakkında

Ferhan Ünal Kimdir?

Dr. Ferhan Ünal, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Ferhan Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Ferhan Ünal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ferhan Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Ferhan Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Ferhan Ünal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Ünal şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Ferhan Ünal ile anlaşmalı?
Ferhan Ünal kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Ferhan Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Ferhan Ünal Adana Tufanbeylı Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Ferhan Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Ferhan Ünal Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Ferhan Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Ferhan Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Ferhan Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Ferhan Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.