Dr. Ferda Ayhan Yalçın

Fonksiyonel Tıp - İzmir
5.0

Ozon Tedavisi, Kronik Hastalıklara Yönelik Yaşam Tarzı Tıbbı, Genel Sağlık

“Ferda Hanım’ın öncelikle pozitif ve sakin yaklaşımı sizin rahat olmanızı sağlıyor. Şikayetlerinizi d...” Devamı

Dr. Ferda Ayhan Yalçın

Dr.Ferda Ayhan Yalçın, 1992 Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. Uzun yıllar ilaç sektöründe çalışmıştır. 2012’den bu yana kronik hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde bütüncül tıp yaklaşımının gerekli olduğuna ikna olarak, Fonksiyonel Tıp yolculuğuna başlamıştır. 2020 yılında Amerika’da yer alan Fonksiyonel Tıbbın öncü kuruluşlarından IFM (Institute For Functional Medicine)’den aldığı eğitimi tamamlayarak, sınavını geçmiştir. Bu arada IIN (Institute For Integrative Nutrition) Beslenme ve Bütüncül Sağlık Koçluğu eğitimini tamamlamıştır. Sağlıklı bir yaşam ve yaş alma, kronik hastalıkların önlenmesi ve yönetimi için, yaşam tarzı değişikliklerinin bir zorunluluk olduğuna inanmaktadır. Temel biyokimyasal gereksinimleri de karşılayarak tedaviye başlamaktadır. Sağlık koçluğu yaklaşlaşımı ile takip programları uygulamaktadır. 

Dr.Ferda Ayhan Yalçın, 2016 yılından bu yana bu bakış açısıyla kendi kliniğinde hizmet vermektedir. Hizmetlerine bu yıl ozon tedavi uygulamalarını eklemiştir.

 

Ferda Ayhan Yalçın Özel Muayenehanesi
Kültür Mah. Şevket Özçelik Sok. No:19 D.2 Alsancak Konak/İzmir
En Yakın Uygunluk
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma Devamı
Ödeme Yöntemleri
Kredi kartı ile ödeme Nakit Havale/EFT Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Dr.Ferda Ayhan Yalçın, 1992 Çapa Tıp Fakültesi mezunudur. Uzun yıllar ilaç sektöründe çalışmıştır. 2012’den bu yana kronik hastalıkların önlenmesi ve tedavisinde bütüncül tıp yaklaşımının gerekli olduğuna ikna olarak, Fonksiyonel Tıp yolculuğuna başlamıştır. 2020 yılında Amerika’da yer alan Fonksiyonel Tıbbın öncü kuruluşlarından IFM (Institute For Functional Medicine)’den aldığı eğitimi tamamlayarak, sınavını geçmiştir. Bu arada IIN (Institute For Integrative Nutrition) Beslenme ve Bütüncül Sağlık Koçluğu eğitimini tamamlamıştır. Sağlıklı bir yaşam ve yaş alma, kronik hastalıkların önlenmesi ve yönetimi için, yaşam tarzı değişikliklerinin bir zorunluluk olduğuna inanmaktadır. Temel biyokimyasal gereksinimleri de karşılayarak tedaviye başlamaktadır. Sağlık koçluğu yaklaşlaşımı ile takip programları uygulamaktadır.  Devamı

Sertifikalar

Diploma Aldığı Kurum

İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi

İlgi Alanları

Ozon Tedavisi Kronik Hastalıklara Yönelik Yaşam Tarzı Tıbbı Genel Sağlık İnsülin Direnci Kas Ağrıları Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (232) 218 21 89

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
SG
Saf*** G***
Zamanlama
İlgi
Ortam
4 ay önce

Ferda Hanım’ın öncelikle pozitif ve sakin yaklaşımı sizin rahat olmanızı sağlıyor. Şikayetlerinizi detaylı olarak, tahlillerle ve kapsamlı sorularla öğreniyor. En ufak bir detayı bile atlamıyor. Çok ilgili ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabiliyorsunuz. Öncelikle sağlığınızın düzelmesine önem veriyor. Ben kendisinin desteğini 2019 yılından beri dönem dönem alıyorum. İlk gittiğimde çok çeşitli rahatsızlığım vardı. Başta fibromiyalji ve hassas bağırsak sendromu olmak üzere, bütün rahatsızlıklarımı, beslenmemi düzenleyerek, iyileşmemi sağladı. Hem de sağlıklı beslenmenin yaşam tarzı olması konusunda sonsuz destekleri olmuştur.

EU
Elg*** U***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Ferda hanım daha ilk andan itibaren tüm sağlığınızla hatta tüm hayatınız ile ilgileniyor. En ufak bir detayı bile atlamıyor. Ne zaman isterseniz ulaşabiliyorsunuz. Fonksiyonel tıp yaklaşımı ile hem beslenmenizi hem de yaşam tarzınızı iyileştiriyor.

AB
Ayk*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Çok ilgili,hastasını iyi takip ediyor,teknolojiyi hastalarına iyi şekilde sunuyor.Guler yüzlü pozitif enerjili hastalarını çok iyi motive ediyor

GE
Gül*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Samimi, sıcak, hastasını iyileşene kadar takip eden,hasta ile iletişimi çok iyi olan bir doktor. Kısacası biz eşimle birlikte çok memnunuz.

NZ
Nuk*** Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

online görüşmemizde oldukça ilgiliydi 2,5 saat kadar konuştuk. Tahlil sonuçlarıma göre devam edeceğiz

fs
Fev S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Tanımış olduğum en güvenilir doktorlardan birisiniz. Bilginiz ilginiz sayesinde hayatımı kemiren kabızlıktan kurtuldum. İyiki varsınız🌹

GT
Gül*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Doktorumun yaklaşımı ve sakinliği nedeniyle, kolay motive oldum. Her sorun yaşadığımda beni bilgilendirdi, nedenlerini araştırıp anlattı. Durumumu anlamak, çözümlerini öğrenmek konuya bakıl açımı kolaylaştırdı.. dolayısıyla hedefimize çok kısa zamanda ulaştık. Doktorumun iletişim yöntemi, başarıyı hızlandırdık diye düşünüyorum…

YA
Yeş*** A***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Dr Ferda hanım son derece bilgili ve hastasını ilgiyle devamlı takib eden bir kişiliğe sahip.. Kendisine güvenle tedavi olurum

FT
Fat*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Ferda hanım ile pandemi döneminde tanıştık. Online görüşmelerimizde bize son derece yardımcı oldu. Sorunlarımız ile yakından ilgilendi ve tavsiyeleri sayesinde şifa bulduk. Başarılarının devamını diliyoruz.

İE
İza*** E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 ay önce

Beslenme konusunda bugune kadar müracaat ettiğim en iyi hekim.Konusuna cok hakim olması ve yakın takibi diğer hekimlere göre fark yaratıyor.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Ferda Ayhan Yalçın ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Ferda Ayhan Yalçın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Ferda Ayhan Yalçın için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Ferda Ayhan Yalçın ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +902322182189

Dr. Ferda Ayhan Yalçın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Ferda Ayhan Yalçın Ferda Ayhan Yalçın Özel Muayenehanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Ferda Ayhan Yalçın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Ferda Ayhan Yalçın Fonksiyonel Tıp uzmanıdır. Ozon Tedavisi, Kronik Hastalıklara Yönelik Yaşam Tarzı Tıbbı, Genel Sağlık alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.
Çağrı Merkezi 0 (232) 218 21 89

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube