Doktorun Adresi

Yeni, 5315. Sokak., Cemalpaşa Cad., 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Toros Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Suzan Şentut Hakkında

Fatma Suzan Şentut Kimdir?

Dr. Fatma Suzan Şentut, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Suzan Şentut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatma Suzan Şentut Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

a..an
Zamanlama
İlgi
Ortam

Kendilerini tanımıyorum ama yaptığım araştırmalara dan bildiğim kadarı ile çok iyi bir dr olduğunu söylüyorlar..Bende ilk fırsatta bu değerli doktorumuzu mutlaka ziyaret edeceğim ve muayne olacağım 15-02-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatma Suzan Şentut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatma Suzan Şentut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Şentut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatma Suzan Şentut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Şentut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Suzan Şentut ile anlaşmalı?
Fatma Suzan Şentut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatma Suzan Şentut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatma Suzan Şentut Mersın Toros Devlet Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatma Suzan Şentut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatma Suzan Şentut Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Fatma Suzan Şentut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Suzan Şentut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatma Suzan Şentut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Şentut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatma Suzan Şentut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Şentut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.