Doktorun Adresi

Zemin, Toros Mah., Turgut Özal Blv. Tayyibe Hanım Apt. 187/A, 01170 Çukurova/Adana  Adana
Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Menteş Hakkında

Fatma Menteş Kimdir?

Dr. Fatma Menteş, Dermatoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Menteş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatma Menteş Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 4.5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

e..can
Zamanlama
İlgi
Ortam

Botox ve dolgu tedavisinde uzman bir doktor. Tabiki başka güzel görünüm için uyguladığı uygulamalarda var. Onun ellerine bırakın ve mucizeyi görün. Yüzüme ne gerekiyorsa onu yapar ne fazla ne az. Yaşımın 10 yaş altında ilgi duyuyorum ve bu beni çok mutlu ediyor. Tabiki zaman ayırıp hastasıyla ilgilenmesi ölçülenemez. Yurt dışından her sene ziyaret ederim. Birinci Adresim Adana oluyor. Sevgiler 10-06-2020

in..men

İşinde çok iyi 19-08-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatma Menteş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatma Menteş kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Menteş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatma Menteş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatma Menteş Özel Adana Cerrahi Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatma Menteş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatma Menteş Dermatoloji, uzmanıdır.

Dr. Fatma Menteş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Menteş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatma Menteş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Menteş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatma Menteş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Menteş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.