Dr. Fatma Derya Tanrısev

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Fatma Derya Tanrısev Hakkında

Fatma Derya Tanrısev Kimdir?

Dr. Fatma Derya Tanrısev, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Fatma Derya Tanrısev, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Fatma Derya Tanrısev Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Fatma Derya Tanrısev tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Fatma Derya Tanrısev kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. F Tanrısev ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Fatma Derya Tanrısev için nasıl randevu alabilirim?
Dr. F Tanrısev şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Fatma Derya Tanrısev ile anlaşmalı?
Fatma Derya Tanrısev kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Fatma Derya Tanrısev nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Fatma Derya Tanrısev Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Fatma Derya Tanrısev hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Fatma Derya Tanrısev Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Fatma Derya Tanrısev için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Fatma Derya Tanrısev muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Fatma Derya Tanrısev hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. F Tanrısev ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Fatma Derya Tanrısev hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. F Tanrısev hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.