Doktorun Adresi

Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya  Konya
Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Esra İlgün Hakkında

Esra İlgün Kimdir?

Dr. Esra İlgün, Psikiyatri alanlarında faaliyet göstermektedir. Esra İlgün, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Esra İlgün Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Esra İlgün tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Esra İlgün kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E İlgün ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Esra İlgün için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E İlgün şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Esra İlgün ile anlaşmalı?
Esra İlgün kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Esra İlgün nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Esra İlgün Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Esra İlgün hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Esra İlgün Psikiyatri, uzmanıdır.

Dr. Esra İlgün için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Esra İlgün muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Esra İlgün hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E İlgün ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Esra İlgün hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E İlgün hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.