Dr. Erkin Serdaroğlu, İzmir, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Dr. Erkin Serdaroğlu

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları - İzmir

Kemik Kisti, Genetik Hastalıklar, Zatürree

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

İsmet Kaptan Mh. Sezer Doğan Sok. No:11  Konak, İzmir
İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Erkin Serdaroğlu Kimdir?

Dr. Erkin Serdaroğlu, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Erkin Serdaroğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Erkin Serdaroğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Erkin Serdaroğlu kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Serdaroğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Erkin Serdaroğlu için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Serdaroğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Erkin Serdaroğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Erkin Serdaroğlu İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastalıkları ve Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Erkin Serdaroğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Erkin Serdaroğlu Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, uzmanıdır. Aşı takibi, Kalp kateterizasyonu, Çocuk beslenme, Apgar skoru, Aşı takvimi alanlarında hizmet veriyor ve Kemik Kisti, Genetik Hastalıklar, Zatürree, İgA Nefropatisi, Renal Tübüler Asidoz hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Erkin Serdaroğlu için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Erkin Serdaroğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Erkin Serdaroğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Serdaroğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Erkin Serdaroğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Serdaroğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.