Dr. Emin Alp, Ankara, Nükleer Tıp

Dr. Emin Alp

Nükleer Tıp - Ankara

Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Meme Taramaları ve Kitle Tayinleri, Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Güvenler Mah. Cinnah Cad. Alaçam Sok. No:10 / 10  Çankaya, Ankara
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 4.8
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..er

20 sene tetkiklerimi yaptı , çok bilgili tecrübeli başarılı medeni bir insan.Tavsiye ediyorum kesinlikle güvenebilirsiniz. 10-02-2019

ur..er

20 sene tetkiklerimi yaptı , çok bilgili tecrübeli başarılı medeni bir insan.Tavsiye ediyorum kesinlikle güvenebilirsiniz. 10-02-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emin Alp tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emin Alp kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. E Alp ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emin Alp için nasıl randevu alabilirim?

Dr. E Alp şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Emin Alp nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Emin Alp Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emin Alp hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Emin Alp Nükleer Tıp, uzmanıdır. Ozon Sauna, Crohn hastalığı, Enfeksiyon Ozon Terapi, Hailey - Hailey hastalığı, Prp tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Tiroid Bezi Hastalıkları ve Teşhisi, Meme Taramaları ve Kitle Tayinleri, Karaciğer ve Safra Sistemi Hastalıkları Teşhisi, Karaciğer Kan Akımları, Pankreas Yapı ve Kitlelerinin Tayini hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Emin Alp için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emin Alp muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emin Alp hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. E Alp ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emin Alp hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. E Alp hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.