Dr. Emel Gürkan

Dahiliye - İç Hastalıkları, Hematoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Gürkan Hakkında

Emel Gürkan Kimdir?

Dr. Emel Gürkan, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Hematoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Hematoloji Emel Gürkan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Emel Gürkan Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

r..lamış
Zamanlama
İlgi
Ortam

Müthiş bir doktor benim doktorum dünyada 1 numara resmen ölü şekilde geldim allah ondan razı olsun 7 aylık bir tedavi gördüm ilgi alakası müthiş şimdi evimdeyim çocuklarım ve ailemle beraberim kan hastalığında kesinlikle 1 numara iyi doktorusunuz emel Gürkan Hocam Ben Eser Ağlamış 30-09-2018

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emel Gürkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emel Gürkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Gürkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emel Gürkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Gürkan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Gürkan ile anlaşmalı?
Emel Gürkan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emel Gürkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emel Gürkan Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emel Gürkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emel Gürkan Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Hematoloji uzmanıdır.

Dr. Emel Gürkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emel Gürkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emel Gürkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Gürkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emel Gürkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Gürkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.