Doktorun Adresi (2)

Seyhan, Hacı Ömer Sabancı Caddesi, 01150 Seyhan/Adana  Adana
Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Emel Çakıca Hakkında

Emel Çakıca Kimdir?

Dr. Emel Çakıca, Göğüs Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Emel Çakıca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.04.2006)
  • İstanbul Dr.siyami Ersek Göğüs Kalp Ve Damar Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 17.04.2006)

Emel Çakıca Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

seyin..gir
Zamanlama
İlgi
Ortam

Ben 10 yaşımdan belli Dr.Emel Cakica hocamin yanında Tedavide bulunuyordum Onun Gibi İyi İlgilenen Onun Gibi Hastasına Sadık Olan Bir hoca Görmedim Hocam mesajımı inşallah görürsünüz siz beni hep bir evladiniz olarak beni sevdiniz Allah sizden razı olsun 🙏 14-08-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Emel Çakıca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Emel Çakıca kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Çakıca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Emel Çakıca için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Çakıca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Emel Çakıca ile anlaşmalı?
Emel Çakıca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Emel Çakıca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Emel Çakıca Çukurova Dr.aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesı(S)Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Osmaniye Devlet Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Emel Çakıca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Emel Çakıca Göğüs Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Emel Çakıca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Emel Çakıca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Emel Çakıca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Çakıca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Emel Çakıca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Çakıca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.