Dr. Elvan Köybaşı, İstanbul, Pratisyen Hekimlik

Dr. Elvan Köybaşı

Pratisyen Hekimlik - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ir..lışkan

Elvan Bey Kaynarca aile hekimliğimize gelen yeni doktorumuz kendisiyle bugün tanıştım. İlgi alaka ve sağduyuyla ilgilendi. deneyimli, güleryüzlü ve samimi olduğundan ötürü çok teşekkür ederim umarım uzun yıllar doktorumuz olarak kalır 🙂 23-01-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Elvan Köybaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Elvan Köybaşı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Köybaşı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Elvan Köybaşı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Köybaşı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Elvan Köybaşı ile anlaşmalı?
Elvan Köybaşı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Elvan Köybaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Elvan Köybaşı Aile Hekimliği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Elvan Köybaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Elvan Köybaşı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Elvan Köybaşı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Elvan Köybaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Elvan Köybaşı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Köybaşı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Elvan Köybaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Köybaşı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.