Dr. Eda Arife Kılınçlı

Pratisyen Hekimlik - Konya

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Atakent 34303, Yeşilkent, 221. Sk., 34325 Küçükçekmece/İstanbul  İstanbul
T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Eda Arife Kılınçlı Hakkında

Eda Arife Kılınçlı Kimdir?

Dr. Eda Arife Kılınçlı, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Eda Arife Kılınçlı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Eda Arife Kılınçlı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Eda Arife Kılınçlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Eda Arife Kılınçlı kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. E Kılınçlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Eda Arife Kılınçlı için nasıl randevu alabilirim?
Dr. E Kılınçlı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Eda Arife Kılınçlı ile anlaşmalı?
Eda Arife Kılınçlı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Eda Arife Kılınçlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Eda Arife Kılınçlı T.c. Sağlık Bakanlığı İstanbul Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Eda Arife Kılınçlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Eda Arife Kılınçlı Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Eda Arife Kılınçlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Eda Arife Kılınçlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Eda Arife Kılınçlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. E Kılınçlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Eda Arife Kılınçlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. E Kılınçlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.