Dr. Dt. Zeynep Gültekin

Diş Ağrısı, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Ağız Hastalıkları

Dr. Dt. Zeynep Gültekin

1985 yılında Gotse Delchev, Bulgaristan da duyaya gelmiştir.ilk ve orta okulu Kornitsa köyünde tamamladıktan sonra 2000 yılında Gotse Delchev te PMG ''Yane Sandanski''de liseyi kazandı..2005 yılında Türkiye'ye üniversite eğitimi için geldi..2006 yılında Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazandı ...2012 yılında mezun olmuştur,aynı yıl Ondokuzmayıs Üniversitesi Sağlık bilimleri enstitüsünde Ortodonti Anabilim dalında doktora programına baslamıştır.Doktora programı devam ederken 2015 yılında diş hekimi ünvanı ile Korgan Devlet hastanesi atanmıştır.2018 yılında Doktora programını bitirip ..Aynı yıl içerisinde Diş hekimi olarak Tekirdağ Ağız ve Diş sağlığı Hastanesine atanmıştır.2020 yılından beri  Ortodontist olarak Özel Hürriyet Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.Yurtiçi ve yurt dışında bir çok kez bilimsel sempozyumu,konferans ve kongreye katılmıştır.Evli ve bir çocuk annesi olan hekimimiz Bulgarca ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir.

 

Özel Hürriyet Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Hürriyet, Çandarlızade İbrahim Paşa Cd. no:76/1 Süleymanpaşa/Tekirdağ
En Yakın Uygunluk
Hizmetler
Ağız bakımı(diş ve diş eti bakımı) Bleaching (diş beyazlatma) Diş sıkma Diş taşı temizliği Diş Çapraşıklığı Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

1985 yılında Gotse Delchev, Bulgaristan da duyaya gelmiştir.ilk ve orta okulu Kornitsa köyünde tamamladıktan sonra 2000 yılında Gotse Delchev te PMG ''Yane Sandanski''de liseyi kazandı..2005 yılında Türkiye'ye üniversite eğitimi için geldi..2006 yılında Samsun Ondokuzmayıs Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesini kazandı ...2012 yılında mezun olmuştur,aynı yıl Ondokuzmayıs Üniversitesi Sağlık bilimleri enstitüsünde Ortodonti Anabilim dalında doktora programına baslamıştır.Doktora programı devam ederken 2015 yılında diş hekimi ünvanı ile Korgan Devlet hastanesi atanmıştır.2018 yılında Doktora programını bitirip ..Aynı yıl içerisinde Diş hekimi olarak Tekirdağ Ağız ve Diş sağlığı Hastanesine atanmıştır.2020 yılından beri  Ortodontist olarak Özel Hürriyet Ağız ve Diş sağlığı Polikliniğinde çalışmaktadır.Yurtiçi ve yurt dışında bir çok kez bilimsel sempozyumu,konferans ve kongreye katılmıştır.Evli ve bir çocuk annesi olan hekimimiz Bulgarca ve orta düzeyde İngilizce bilmektedir. Devamı

Sertifikalar

Uzmanlık Aldığı Kurum

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 17 82

Görüşler

Bu uzman ile ilgili herhangi bir <br /> değerlendirme yapılmamış.
Bu uzman ile ilgili herhangi bir
değerlendirme yapılmamış.

Bu uzmanı tanıyor ya da hastalığınla ilgili ziyaret ettiysen görüşünü veya şikayetini yaz.

Görüş Ekle
Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. Zeynep Gültekin ile nasıl iletişime geçerim?

Dr. Dt. Zeynep Gültekin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Dr. Dt. Zeynep Gültekin için nasıl randevu alabilirim?

Dr. Dt. Zeynep Gültekin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504741782

Dr. Dt. Zeynep Gültekin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Dt. Zeynep Gültekin Özel Hürriyet Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Dr. Dt. Zeynep Gültekin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Dt. Zeynep Gültekin Diş Hekimi uzmanıdır. Diş Ağrısı, Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı), Ağız Hastalıkları alanlarında hizmet veriyor ve Ağız bakımı(diş ve diş eti bakımı), Bleaching (diş beyazlatma), Diş sıkma hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Haritada Gör
Facebook Twitter Instagram Youtube