Dr. Dt. Volkan Karabey, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Dt. Volkan Karabey

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - İstanbul

Diş İmplantı, Diş İmplantı, Estetik Diş Hekimliği

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Beşiktaş Caddesi, Deniz Yıldızı İş Merkezi, No:1 Kat 3 Pk: 34353 Beşiktaş İstanbul. Akaretler'in girişindeki Vakıfbank'ın üst katındayız.  Beşiktaş, İstanbul
Dent Corner Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Volkan Karabey Hakkında

Volkan Karabey Kimdir?

Dr. Dt. Volkan Karabey, Diş Hekimi ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) Volkan Karabey, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Volkan Karabey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Volkan Karabey kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. V Karabey ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Volkan Karabey için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. V Karabey şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Volkan Karabey nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Volkan Karabey Dent Corner Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Volkan Karabey hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Volkan Karabey Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Periodontoloji cerrahi, Kemik erimelerinde tedavi yaklaşımı, Botoks tedavisiyle diş sıkmanın önlenmesi, Estetik diş hekimliği uygulamaları, İmplantoloji alanlarında hizmet veriyor ve Diş İmplantı, Diş İmplantı, Estetik Diş Hekimliği, Estetik Diş Hekimliği, Gülüş Tasarımı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Volkan Karabey için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Volkan Karabey muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Volkan Karabey hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. V Karabey ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Volkan Karabey hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. V Karabey hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.