Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - İstanbul

Genel Periodontoloji

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Abdi İpekçi Cad. No:57 Reasürans Han Eblok K:4 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Doktorlar Merkezi Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Sibel Öznur Örsal Hakkında

Sibel Öznur Örsal Kimdir?

Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL, 1966 yılında doğmuştur. Lise eğitimini Ankara Atatürk Lisesi'nde bitirdikten sonra Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde lisans eğitimine başlamıştır. 1990 yılında üniversiteden mezun olmuş ve Diş Hekimi unvanı almıştır. Hemen ardından Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Anabilim Dalı'nda Araştırma Görevlisi olarak girmiş ve 1995 yılında Periodontoloji Uzmanı olmuştur.

Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL'ın eğitimine devam ederken ve eğitimi sonrasında pek çok bilimsel çalışması olmuştur. 12 yıl boyunca Dentamed Diş Tedavi Polikliniği'nde görev yapmasının ardından 2007 yılı itibariyle Nişantaşı Doktorlar Merkezi'ndeki özel muayenehanesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Yerli ve yabancı kongrelerde katılımcı ve konuşmacı bulunan Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL, Türk Periodontoloji Derneği ve IAP üyesidir. Muayenehanesinde ileri periodontal hastalıkların cerrahi tedavisi, kemik greftlerinin uygulanması ve diş eti şekil bozukluklarının estetik olarak düzenlenmesi ve implant üzerine çalışmalarına devam etmekte olup implant cerrahisi, diş eti estetiği ve cerrahisi, eklem hastalıkları konusunda kliniğinde birçok dalda uzman olan hekimlerle mutli-disipliner olarak çalışmaktadır.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Genel Periodontoloji
Tedaviler
 • Estetik diş hekimliği uygulamaları
 • Prp ve prf uygulamaları
 • Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı
 • Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı
 • Botoks tedavisiyle diş sıkmanın önlenmesi

Sibel Öznur Örsal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sibel Öznur Örsal Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Dişte aşınma

  Merhabalar hocam. benim üst çenemde her iki tarafta arka iki dişlerde çeneye yatay şekilde aşınma var. bazen soğuk içince sızlıyor. bunun tedavisi olabilir mi. bi sefer bunun için doktora gittim tedavisi yok dedi. ağzını bazen tuzlu su ile çalkala dedi . bide gargara yazdı. saygılarımla

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Dişte aşınma

  Merhabalar hocam. benim üst çenemde her iki tarafta arka iki dişlerde çeneye yatay şekilde aşınma var. bazen soğuk içince sızlıyor. bunun tedavisi olabilir mi. bi sefer bunun için doktora gittim tedavisi yok dedi. ağzını bazen tuzlu su ile çalkala dedi . bide gargara yazdı. saygılarımla

  Doktor Cevabı:

  Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. S Örsal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. S Örsal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal Doktorlar Merkezi Dr. Dt. Sibel Öznur ÖRSAL bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal Diş Hekimi, ,Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) uzmanıdır. Estetik diş hekimliği uygulamaları, Prp ve prf uygulamaları, Dişeti büyümelerinde tedavi yaklaşımı, Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı, Botoks tedavisiyle diş sıkmanın önlenmesi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Periodontoloji hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. S Örsal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Sibel Öznur Örsal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. S Örsal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.