Dr. Dt. Onur Fenercioğlu, İstanbul, Diş Hekimi

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu

Diş Hekimi - İstanbul

Laminate, Ağız Koruyucusu, Periapikal Diş Apnesi

Takvim talep etDeğerlendir

Diş Hekiminin Adresi

Zeytinoğlu Caddesi No: 1 Uğur Apt. Daire: 37  Beşiktaş, İstanbul
Art Of Dent

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Onur Fenercioğlu Hakkında

Onur Fenercioğlu Kimdir?

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu, Diş Hekimi alanlarında faaliyet göstermektedir. Onur Fenercioğlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. O Fenercioğlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. O Fenercioğlu şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Onur Fenercioğlu Art Of Dent bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Onur Fenercioğlu Diş Hekimi, uzmanıdır. Sinus cerrahisi, Hareketli protez, Sedasyon ile diş tedavisi, Beyazlatma, Sabit protez alanlarında hizmet veriyor ve Laminate, Ağız Koruyucusu, Periapikal Diş Apnesi, Diş Eti Görünmesi, Yönlendirilmiş Doku Rejenerasyonu (Ydr) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Onur Fenercioğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. O Fenercioğlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Onur Fenercioğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. O Fenercioğlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.