Dr. Dt. Harun Canoğlu, Antalya, Diş Hekimi

Dr. Dt. Harun Canoğlu

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - Antalya

Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Çocuk Diş Sağlığı, Ortodontik Tedaviler

Randevu Al 0 (850) 811 40 75Soru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Varlık Mahallesi 100. yıl bulvarı Özen Apartmanı No:57 Kat:1 Daire no:5  Muratpaşa, Antalya
Çocuk Diş Hekimi Harun Canoğlu Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Wi-fi Online Doktor Danışma İkram Kredi kartı ile ödeme Nakit

Harun Canoğlu Hakkında

Harun Canoğlu Kimdir?

Dr. Dt. Harun Canoğlu, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini 1999 yılında başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. aynı fakülte de 2006 yılında Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) Ana Bilim Dal'ında uzmanlık eğitimini tamamlamıştır. 

Dr. Dt. Harun Canoğlu, mesleki çalışmalarına şu an Antalya'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İhtisas aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 10 1999

Tecrübe: 19 yıl 5 ay

Yayınlar

 • 1. Management of cervical root fracture using orthodontic extrusion and crown reattachment: a case report. Canoglu H, Gungor HC, Cehreli ZC. Oral Surg Oral Med Oral Pathol Oral Radiol Endod. 2007 Sep;104(3):e46-9.
 • 2. Comparison of conventional, rotary, and ultrasonic preparation, different final irrigation regimens, and 2 sealers in primary molar root canal therapy. Canoglu H, Tekcicek MU, Cehreli ZC. Pediatr Dent. 2006 Nov-Dec;28(6):518-23.
 • 3. Reattachment of a fractured permanent molar cusp: a 12-month follow-up. Canoglu H, Cehreli ZC. Dent Traumatol. 2007 Feb;23(1):42-6.
 • 4. An unusual developmental disturbance of an unerupted permanent incisor due to trauma to its predecessor - a case report. Turgut MD, Tekçiçek M, Canoglu H.Dent Traumatol. 2006 Oct;22(5):283-6.
 • 5. Canoglu E, Canoglu H, Aktas A, Cehreli ZC. Isolated bilateral macrodontia of mandibular second premolars: a case report. Eur J Dent

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • DR. HARUN CANOĞLU ÇOCUK DİŞ KLİNİĞİ -ANTALYA
  06 2015 - 04 2019
 • DR.ÖĞRETİM ÜYESİ (KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ)
  07 2018 - 04 2019
 • ÖZEL ELİTEALYA AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ-ANTALYA
  02 2012 - 06 2015
 • TC SAĞLIK BAKANLIĞI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ
  04 2007 - 02 2012
 • ANKARA GATA PEDODONTİ ANABİLİM DALI
  04 2006 - 04 2007

İlgilendiği Hastalıklar

 • Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi
 • Çocuk Diş Sağlığı
 • Ortodontik Tedaviler
 • Biberon Çürüğü
 • Çocuklarda Diş Enfeksiyonları

Tedaviler

 • Genel anestezi ile diş tedavisi
 • Çocuk diş hekimliği
 • Ortodontik tedavi
 • Fonksiyonel Ortodontik Tedavi
 • Yer tutucular

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 40 75

Diş Hekimi Yorumları

Değerlendir
3 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

an..man

Sevgili Ebeveynler, Hastalıklarla buluştuğumuzda ilk önce iyi bir doktor arayışına başlarız akabinde de bulduğumuz o doktorun nasıl bir doktor olduğuna internet sitelerine girerek bakarız. Ben de yazmak istedim; hem Harun Bey' e şükranlarımı sunmak hem de siz ilgili kişilere küçük de olsa yardımcı olmak adına.. Umarım sizler de şifa bulursunuz.. Sevgili doktorumuz Harun Bey...5 yaşındaki kızımızın tamamen bitmiş olan,(kanal tedavisi, dolgu ,çürük, kırık) dişlerini Sindirella misali pırlantaya çevirdiğiniz için, anestezi konusunda kalbimize profesyonelliğiniz ve serin kanlılığınız ile huzur verdiğiniz için, ameliyat düşüncesinin insanda yarattığı tedirginliği bile tüm operasyonu ''tek tek tane tane'' anlatarak kafamızda bunu yok ettiğiniz ve bize o kurulması zor olan güveni sağladığınız için, en önemlisi kızıma ameliyat öncesi onu mutlu kılmak adına sürekli '' pırıl pırıl bembeyaz olacak dişlerin '' söylemlerimi gerçekleştirip '' annem her zaman doğrusunu söyler güvenini sağlamlaştırdığınız için :) '' size teşekkürü borç bilirim. Tüm ekibinize , tertemiz hastahanenize , hemşirelerinize ,anestezi uzmanınıza herkese en kalbi duygularımla minnettar olduğumuzu belirtmek isterim. İyiki sizi tanımışız..İyiki bizim doktorumuz olmuşsunuz.. Sevgiyle kalın.. 26-06-2019

v..un

Kesinlikle alanında çok iyi ...Antalyada böyle bi doktor mucize ..başka yerlerde olumsuz yaşanmışlıklardan sonra iyiki varsınız diyorum...teşekkürler 16-12-2017

net yağmur..uğan

mükemmel ilgili,kesınlıkle şiddetle tavsiye edebilirim.. teşekkürler Harun hocam 09-06-2015

3 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Harun Canoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Dr. Dt. Harun Canoğlu ile nasıl iletişime geçerim?
Dr. Dt. Harun Canoğlu ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 40 75

Dr. Dt. Harun Canoğlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. Harun Canoğlu için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Dr. Dt. Harun Canoğlu için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Dr. Dt. Harun Canoğlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Harun Canoğlu Çocuk Diş Hekimi Harun Canoğlu Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Dr. Dt. Harun Canoğlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Harun Canoğlu Diş Hekimi, ,Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) uzmanıdır. Genel anestezi ile diş tedavisi, Çocuk diş hekimliği, Ortodontik tedavi, Fonksiyonel Ortodontik Tedavi, Yer tutucular, Önleyici Ortodontik Tedavi, Kompozit dolgu, Estetik dolgular, Kanal tedavisi, Diş taşı temizliği alanlarında hizmet veriyor ve Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Çocuk Diş Sağlığı, Ortodontik Tedaviler, Biberon Çürüğü, Çocuklarda Diş Enfeksiyonları hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Dr. Dt. Harun Canoğlu için muayene ücreti nedir?
Dr. Dt. Harun Canoğlu muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Harun Canoğlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Dr. Dt. Harun Canoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. Harun Canoğlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

.