Dr. Dt. Hande Şeberol, Eskişehir, Diş Hekimi

Dr. Dt. Hande Şeberol

Diş Hekimi, Restoratif Diş Tedavileri - Eskişehir

Gülüş Tasarımı, Diş Beyazlatma, Laminate

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Diş Hekiminin Adresi

Vişnelik Mahallesi Atatürk Bulvarı (Eski Hasanpolatkan Bulvarı) Sevgi Sitesi No:179 **** 26010  Odunpazarı, Eskişehir
ŞEBEROL DENTAL STUDİO

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Oyun Odası Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hande Şeberol Hakkında

Hande Şeberol Kimdir?

Dr.Dt.Hande ŞEBEROL ,Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. İhtisasını ise yine, Ankara Üniversitesi Diş Hastalıkları ve Tedavisi Anabilim Dalı tamamlayarak  Restoratif Tedavi Uzmanı olmuştur.

Dr.Dt.Hande ŞEBEROL, Eskişehir'de Dr. Dt. (Pedodonti) Erçin ŞEBEROL ile kurmuş oldukları ŞEBEROL DENTAL STUDİO'da hizmet vermeye devam etmektedir.


 


 

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Hande Şeberol tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dt. Hande Şeberol kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. Dt. H Şeberol ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dt. Hande Şeberol için nasıl randevu alabilirim?
Dr. Dt. H Şeberol şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Dt. Hande Şeberol nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dt. Hande Şeberol ŞEBEROL DENTAL STUDİO bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dt. Hande Şeberol hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dt. Hande Şeberol Diş Hekimi, ,Restoratif Diş Tedavileri uzmanıdır. Kanal tedavisi, Beyazlatma, Bleaching (Diş Beyazlatma), Empress porselen kaplama, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Estetik dolgu, Inlay - onlay (porselen dolgu), Kompozit dolgu, Laminate veneer, Porselen laminate veneer alanlarında hizmet veriyor ve Gülüş Tasarımı, Diş Beyazlatma, Laminate, Zirkonyum, Bonding hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Dt. Hande Şeberol için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dt. Hande Şeberol muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dt. Hande Şeberol hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. Dt. H Şeberol ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dt. Hande Şeberol hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. Dt. H Şeberol hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.