Dr. Dt. Direnç Ulaşan, Bursa, Diş Hekimi

Dr. Dt. Direnç Ulaşan

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Bursa

Ağız İçinde Tümör, Ağız Ve Çene Cerrahisi, Çene Tümörü

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

FSM Bulvarı No: 177  Nilüfer, Bursa
Milim Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Direnç Ulaşan Kimdir?

Dr. Dt. Direnç Ulaşan, Diş Hekimi ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Direnç Ulaşan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ra ..RKCAN

2019 Temmuz ayında sağlık konusunda çok zor bir zamanda doktor beyi kader karşımıza çıkardı.Babamın rektum ca ile tedavisi sürerken çenede bir kitle göründü ve dişinde çürük vardı,bunun İçin (kemoterapi)tedavisine ara verip diş konusunu halletmemiz gerekiyordu, onkoloji doktorumuz konsültasyon kağıdı ile işlem yaptırmamızı söyledi ancak hangi dişçiye gittiysek hiç biri cesaret edip ne dişi çekiyor ne de orada görünen kitleyle ilgili yapılması gerekeni anlatmıyordu,kimse risk almak istemiyordu,dişçi ile işlem yok ,onkolojide işlem yok kaldık ortada, milim Dentalde Direnç hocamla görüştük bizi o kadar güzel bilgilendirdi,sakinleştirdi,babama moral verdi,en önemlisi cesareti ve bilgisiyle dişi de çekti, biyopsi de aldı, gezdiğimiz 6 doktorun yapamadığını gerçekleştirdi. Ne kadar teşekkür etsek az hocama, iyiki varsınız, herşeyden öte çaresiz bir zamanda babama verdiğiniz destek ömür boyu bizimle kalacak bir anı oldu. 29-08-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Direnç Ulaşan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.