Dr. Dilşad Malkoç

Pratisyen Hekimlik - İzmir

Takvim talep et Değerlendir

Dilşad Malkoç Hakkında

Dilşad Malkoç Kimdir?

Dr. Dilşad Malkoç, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Dilşad Malkoç, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Dilşad Malkoç Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dilşad Malkoç tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Dilşad Malkoç kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Malkoç ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Dilşad Malkoç nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Dilşad Malkoç bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Dilşad Malkoç hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Dilşad Malkoç Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Dilşad Malkoç için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Dilşad Malkoç muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Dilşad Malkoç hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Malkoç ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Dilşad Malkoç hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Malkoç hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.