Dr. Derya Gümürdülü

Tıbbi Patoloji - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Gültepe, Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü, 01330 Sarıçam/Adana  Adana
Çukurova Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Derya Gümürdülü Hakkında

Derya Gümürdülü Kimdir?

Dr. Derya Gümürdülü, Tıbbi Patoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Derya Gümürdülü, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Derya Gümürdülü Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Derya Gümürdülü tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Derya Gümürdülü kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Gümürdülü ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Derya Gümürdülü için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Gümürdülü şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Derya Gümürdülü ile anlaşmalı?
Derya Gümürdülü kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Derya Gümürdülü nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Derya Gümürdülü Çukurova Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Derya Gümürdülü hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Derya Gümürdülü Tıbbi Patoloji, uzmanıdır.

Dr. Derya Gümürdülü için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Derya Gümürdülü muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Derya Gümürdülü hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Gümürdülü ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Derya Gümürdülü hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Gümürdülü hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.