Dr. Deniz Kaygusuz Tikici

Pratisyen Hekimlik - Adıyaman

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

No:, Yavuz Selim, 30 Ağustos Cd. No:39, 02400 Kahta/Adıyaman Merkez/Adıyaman  Adıyaman
Adıyaman Kahta Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Deniz Kaygusuz Tikici Hakkında

Deniz Kaygusuz Tikici Kimdir?

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici, Pratisyen Hekimlik alanlarında faaliyet göstermektedir. Deniz Kaygusuz Tikici, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Deniz Kaygusuz Tikici Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Kaygusuz Tikici ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Kaygusuz Tikici şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Deniz Kaygusuz Tikici ile anlaşmalı?
Deniz Kaygusuz Tikici kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Deniz Kaygusuz Tikici Adıyaman Kahta Devlet HastanesıAnkara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Deniz Kaygusuz Tikici Pratisyen Hekimlik, uzmanıdır.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Deniz Kaygusuz Tikici muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Kaygusuz Tikici ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Deniz Kaygusuz Tikici hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Kaygusuz Tikici hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.