Dr. Demet Homurlu

Göz Hastalıkları - Mersin

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

İsmetpaşa, Devlet Hst., 33440 Tarsus/Mersin  Mersin
Mersın Tarsus Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Demet Homurlu Hakkında

Demet Homurlu Kimdir?

Dr. Demet Homurlu, Göz Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Demet Homurlu, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Demet Homurlu Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Demet Homurlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Demet Homurlu kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. D Homurlu ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Demet Homurlu için nasıl randevu alabilirim?
Dr. D Homurlu şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Demet Homurlu ile anlaşmalı?
Demet Homurlu kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Demet Homurlu nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Demet Homurlu Mersın Tarsus Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Demet Homurlu hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Demet Homurlu Göz Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Demet Homurlu için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Demet Homurlu muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Demet Homurlu hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. D Homurlu ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Demet Homurlu hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. D Homurlu hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.