Dr. Cumali Budakçı, Adana, Aile Hekimliği

Dr. Cumali Budakçı

Aile Hekimliği - Adana

Travmalar, Gıda Zehirlenmesi, Kimyasal Madde Zehirlenmesi

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

Bahçelievler  Seyhan, Adana
Ada Osgb

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Cumali Budakçı Kimdir?

Dr. Cumali Budakçı, Aile Hekimliği alanlarında faaliyet göstermektedir. Cumali Budakçı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Cumali Budakçı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Cumali Budakçı kimdir , telefon numarası nedir?

Dr. C Budakçı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Cumali Budakçı için nasıl randevu alabilirim?

Dr. C Budakçı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Cumali Budakçı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Dr. Cumali Budakçı Ada Osgb bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Cumali Budakçı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Dr. Cumali Budakçı Aile Hekimliği, uzmanıdır. alanlarında hizmet veriyor ve Travmalar, Gıda Zehirlenmesi, Kimyasal Madde Zehirlenmesi, Yara Bakımı, Boğulmalar hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Cumali Budakçı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Cumali Budakçı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Cumali Budakçı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Dr. C Budakçı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Cumali Budakçı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Dr. C Budakçı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.