Dr. Çiğdem Çağlayan

Halk Sağlığı - Kocaeli

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, 41380 Umuttepe İzmit/İzmit/Kocaeli  Kocaeli
Kocaeli Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Çiğdem Çağlayan Hakkında

Çiğdem Çağlayan Kimdir?

Dr. Çiğdem Çağlayan, Halk Sağlığı alanlarında faaliyet göstermektedir. Çiğdem Çağlayan, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Çiğdem Çağlayan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çiğdem Çağlayan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Çiğdem Çağlayan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Çağlayan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağlayan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Çağlayan şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çiğdem Çağlayan ile anlaşmalı?
Çiğdem Çağlayan kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağlayan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Çiğdem Çağlayan Kocaeli Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Çiğdem Çağlayan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Çiğdem Çağlayan Halk Sağlığı, uzmanıdır.

Dr. Çiğdem Çağlayan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çiğdem Çağlayan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Çiğdem Çağlayan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Çağlayan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Çiğdem Çağlayan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Çağlayan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.