Dr. Canan Var

Dahiliye - İç Hastalıkları - Ankara

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Barbaros, Esat Cd. No:111, 06660 Çankaya/Ankara  Ankara
Bahar Diyaliz Merkezi İskitler Şubesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Canan Var Hakkında

Canan Var Kimdir?

Dr. Canan Var, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Canan Var, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 22.06.1994)

Canan Var Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Canan Var tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Canan Var kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. C Var ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Canan Var için nasıl randevu alabilirim?
Dr. C Var şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Canan Var ile anlaşmalı?
Canan Var kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Canan Var nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Canan Var Bahar Diyaliz Merkezi İskitler ŞubesiÖzel Polatlı Hayat Diyaliz Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Canan Var hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Canan Var Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır.

Dr. Canan Var için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Canan Var muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Canan Var hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. C Var ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Canan Var hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. C Var hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.