Dr. Çağatay Saim Tezel, İstanbul, Göğüs Cerrahisi

Dr. Çağatay Saim Tezel

Göğüs Cerrahisi - İstanbul

Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

gahan..roğlu

Devlet hastanesinde Çağatay Bey gibi bir doktora az rastlarsınız.Her hastası ile tek tek ilgilenir.Guler güzlü ve insan psikolojisinden anlayan insan gibi insan.Doktorluğu ise bu meslekte üst seviyedir.Tartışılmaz. 13-07-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Çağatay Saim Tezel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Çağatay Saim Tezel kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. � Tezel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Çağatay Saim Tezel için nasıl randevu alabilirim?
Dr. � Tezel şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Çağatay Saim Tezel ile anlaşmalı?
Çağatay Saim Tezel kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Çağatay Saim Tezel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Çağatay Saim Tezel İstanbul Süreyyapaşa Göğüs Hastaliklari Ve Gögüs Cerrahısı Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Çağatay Saim Tezel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Çağatay Saim Tezel Göğüs Cerrahisi, uzmanıdır.

Dr. Çağatay Saim Tezel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Çağatay Saim Tezel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Çağatay Saim Tezel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. � Tezel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Çağatay Saim Tezel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. � Tezel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.