Dr. Burak Eşkut

Göğüs Hastalıkları, Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar - İzmir

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi (2)

Burak Eşkut Hakkında

Burak Eşkut Kimdir?

Dr. Burak Eşkut, Göğüs Hastalıkları ve Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar Burak Eşkut, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.01.2011)
  • İzmir Dr.suat Seren Göğüs Hastalıkları Ve Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi (Diploma: 03.01.2011)

Burak Eşkut Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Burak Eşkut tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Burak Eşkut kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Eşkut ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Burak Eşkut için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Eşkut şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Burak Eşkut ile anlaşmalı?
Burak Eşkut kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Dr. Burak Eşkut nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Burak Eşkut Osmaniye İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kadirli Devlet HastanesiT.c. Sağ. Bak. İzmirgüney Bölg. Kamu Hast. Birliği Sağlık Bilimleri Üni. Bozyaka Eğit.arşt.hast. bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Burak Eşkut hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Burak Eşkut Göğüs Hastalıkları, ,Tüberküloz, Allerjik Hastalıklar uzmanıdır.

Dr. Burak Eşkut için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Burak Eşkut muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Burak Eşkut hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Eşkut ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Burak Eşkut hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Eşkut hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.