Dr. Birsel Ünal

Klinik Biyokimya - Adana

Takvim talep et Değerlendir

Birsel Ünal Hakkında

Birsel Ünal Kimdir?

Dr. Birsel Ünal, Klinik Biyokimya alanlarında faaliyet göstermektedir. Birsel Ünal, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Birsel Ünal Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Birsel Ünal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Birsel Ünal kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Birsel Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Birsel Ünal bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Birsel Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Birsel Ünal Klinik Biyokimya, uzmanıdır.

Dr. Birsel Ünal için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Birsel Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Birsel Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Birsel Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.