Dr. Bengüsu Aytekin Özkan

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Otoimmun Hastalıklar, Bağırsak Hastalıkları, Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı)

Takvim talep et Değerlendir

Doktorun Adresi

Harbiye Mah. Maçka Cad. Feza Apt. No:1 **** 34367 Nişantaşı  Şişli, İstanbul
Özel Muayenehane

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Bengüsu Aytekin Özkan Hakkında

Bengüsu Aytekin Özkan Kimdir?

Dr. Bengüsu AYTEKİN ÖZKAN, 20 Şubat 1971 yılında İstanbul'da doğmuştur. İstanbul Teknik üniversitesi Kimya Bölümü’ne derece ile girmiş. ( Bölüme derece ile girmesi üzerine Teknik İngilizce Hazırlık sınıfı okuma hakkı kazanmıştır. Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi ( Temel Bilimler 2 Dönem), Marmara Üniversitesi ( İngilizce) Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

Marmara Üniversitesi Nefroloji ABD Hemodiyaliz Eğitimi, Zeynep Kamil Kadın ve Çocuk Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi RIA Uygulama Eğitimi, Zirve OSGB İşyeri Hekimliği Eğitimi, Eczacıbaşı-Baxter İSO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Temsilcisi ve İç Denetimi Eğitimi, GAPS(Gut and Psychology/Psychiatry Syndrome) Practitioner Eğitimi(Dr.Natasha Campbell’dan eğitimini başarıyla tamamlamıştır.)

Toksikoloji ve Şelasyon Eğitimi(Prof.Dr. Hüseyin Nazlıkul’dan eğitim aldı) Ortomoleküler ve Fonksiyonel Tıp Eğitimi Güney Kalifornia Üniversitesi (Functional Medicine University of Southern California University Health Sciences )

Sağlıklı Yaşam Diyaliz Merkezi, Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi (Yeniyüzyıl Üniversitesi ) Hemodiyaliz Ünitesinin Kurmuştur., Eczacıbaşı -Baxter RTS Europe, BESU Sağlıklı Yaşam Danışmanlık Ltd.Şti. gibi bir çok kurumda görev almış olan Dr. Bengüsu AYTEKİN ÖZKAN, evli, bir kız ve bir erkek çocuk annesi olup iyi derecede İngilizce ve Almanca bilmektedir. Mesleki çalışmalarına ise, İstanbul'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum
 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ
İlgilendiği Hastalıklar
 • Otoimmun Hastalıklar
 • Bağırsak Hastalıkları
 • Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı)
 • Crohn Hastalığı
 • Kabızlık (Konstipasyon)
Tedaviler
 • Diyabet tedavisi
 • Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi
 • Medikal Tedaviler
 • Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi
 • Obezite takibi ve tedavisi

Bengüsu Aytekin Özkan Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan kimdir , telefon numarası nedir?
Dr. B Aytekin Özkan ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan için nasıl randevu alabilirim?
Dr. B Aytekin Özkan şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Dr. Bengüsu Aytekin Özkan Özel Muayenehane bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Dr. Bengüsu Aytekin Özkan Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Diyabet tedavisi, Hipertansiyon Tanı ve Tedavisi, Medikal Tedaviler, Mide - Bağırsak Hastalıkları ve Tedavisi, Obezite takibi ve tedavisi, Mezoterapi, Metabolik Hastalıklar Tanı ve Tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Otoimmun Hastalıklar, Bağırsak Hastalıkları, Ülseratif Kolit (Kolitis Ülseroza, İltihabi Bağırsak Hastalığı), Crohn Hastalığı, Kabızlık (Konstipasyon) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Dr. Bengüsu Aytekin Özkan muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Dr. B Aytekin Özkan ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Dr. Bengüsu Aytekin Özkan hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Dr. B Aytekin Özkan hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.